Deze occasion is verkocht!
Deze Anssems Tendemasser autotrailer is inmiddels verkocht.
Gelukkig hebben we nog diverse andere leuke occasions die misschien uw interesse kunnen wekken.
Kijk snel bij onze overige occasions!
- Bouwjaar2015
- KleurZilver
- Gewicht335 kg
- Totale afmetingen
(lxbxh cm)400cm x188cm - Transmissievrijloop
- OnderhoudsboekjeNee
- Geïmporteerd?Nee
- CarrosserievormAutotrailer
- Max. zitplaatsen1665Kg
- BTW/Marge Exclusief BTW
- Kenteken90-WN-DK
Opzoeken RDW
Opzoeken Autoweek
Even langs komen? Maak een afspraak!
Deze auto komen bezichtigen? U bent van harte welkom! Om teleurstellingen te voorkomen vragen wij u wel een afspraak te maken. In verband met drukte is er namelijk niet op elk moment iemand aanwezig om u te woord te kunnen staan. Maak een afspraak via het contactformulier of neem contact op via info@garagecaspers.nl / 050-3080000.Beschrijving Anssems Tendemasser autotrailer 2015
De Anssems AMT ECO 2000 is de zwaarste uitvoering binnen de AMT ECO productreeks van Anssems.
Door de bijzonderde combinatie van het lage eigen gewicht en het hoge maximum massa kan de AMT ECO 2000 gebruikt worden voor vele werkzaamheden.
De AMT ECO autotransporters worden standaard geleverd met vele opties: lage zijborden, steunpoten, aluminium oprijplaten, voorbereiding t.b.v. liersteun, traanplaat op spatscherm.
Afmetingen: 400x188cm (LxB).
Eigen gewicht: 335Kg.
Laadvermogen: 1665Kg.
Maximum massa: 2000Kg.
Van: €2600,- ex btw / exclusief lier
Voor: €1850,- ex btw / inclusief electirsche lier t.w.v. €450,-ex btw / incl montage
Deze nette transporter / ambulance / autotransporter / autoambulance / trailer waar een 1 auto op vervoerd kan worden is ideaal voor de autosport. De kar is door zijn lage eigen gewicht en lagere laadvermogen geschikt om een raceauto achter een midden klasse auto mee naar het circuit te brengen.
De trailer is in een goede staat en staat op 4 goede banden. De trailer is voorzien van een elektrische lier die tijdens het rijden met een auto die voorzien is van een 13 polige stekker word bijgeladen.
Alles functioneert en werken verder naar behoren.
Wijzigingen voorbehouden. Wij stellen ons niet aansprakelijk voor drukfouten en vergissingen. Om teleurstelling te voorkomen en/of uw enthousiasme te verhogen adviseren wij u om de auto van te voren (op afspraak) te komen bezichtigen in onze showroom of werkplaats.Deel deze Anssems Tendemasser autotrailer uit 2015 met anderen
Stuur door naar een vriend of vriendin...
...of deel via social media