Deze occasion is verkocht!
Deze Renault Captur TCe Wave is inmiddels verkocht.
Gelukkig hebben we nog diverse andere leuke occasions die misschien uw interesse kunnen wekken.
Kijk snel bij onze overige occasions!
- Bouwjaar2016
- Kmstand37.721 km
- NAP
- KleurWit, zwart
- Gewicht1080 kg
- Vermogen135Nm | 90pk
- BrandstofBenzine
- TransmissieHandgeschakeld
- Versnellingen5
- Motorinhoud898 cc
- Apk tot10/2020
- OnderhoudsboekjeJa
- Geïmporteerd?Nee, origineel Nederlands
- CarrosserievormSUV
- Aantal deuren5
- Max. zitplaatsen5
- BTW/Marge Marge
- KentekenKN-689-J
Opzoeken RDW
Opzoeken Autoweek
Exterieur
- Xenon koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Sierlijsten dorpels
- Chromen afwerking
- Trekhaak
- Hoogglans zwart dak en daklijsten
Interieur
- Stoelverwarming
- Automatische airco (climate control)
- Audio bediening op het stuurwiel
- Cruise control
- Bluetooth telefonie
- Navigatie
- Parkeersensoren
- Achteruitrijcamera
- Sportstoelen
- Leren middenarmsteun
- Elektrische ramen rondom
- Automatische verlichting
- Elektrisch inklapbare spiegels
- Spraakbediening
- Regensensor
Even langs komen? Maak een afspraak!
Deze auto komen bezichtigen? U bent van harte welkom! Om teleurstellingen te voorkomen vragen wij u wel een afspraak te maken. In verband met drukte is er namelijk niet op elk moment iemand aanwezig om u te woord te kunnen staan. Maak een afspraak via het contactformulier of neem contact op via info@garagecaspers.nl / 050-3080000.Beschrijving Renault Captur TCe Wave 2016
Wij bieden deze nette Renault Capture TCe Wave uit 2016 aan.
Uniek
Een origineel, aantrekkelijk design is lang houdbaar. De Renault Captur bewijst dat als geen ander. Na vijf jaar ziet hij er nog steeds zeer eigentijds uit. Ook het goede zitcomfort en de hoge instap maken hem nog altijd tot een van de meest verkochte auto's in Nederland.
Eerste eigenaar en NAP
Het betreft een auto afkomstig van de eerste eigenaar. Zowel de boekjes als bijde sleutels zijn aanwezig, de wagen ziet er echt keurig uit!
Het interieur oogt eveneens nog steeds modern met kleuraccenten, een grote, digitale snelheidsmeter en een sleutelkaart die de contactsleutel vervangt. Ronduit verrassend zijn het bergvakje met klep bovenin het dashboard én de grote lade die het traditionele handschoenenkastje vervangt.
Het infotainmentsysteem R-Link reageert nu beter dan voorheen op je vingers dankzij een andere beeldschermtechniek. Een super helder beeld waar je odner andere de navigatie in kan vinden en zelfs een achteruitrijcamera!
Rijcomfort
De Renault Captur heeft in 2015, een jaar na zijn introductie, een kleine onderstel aanpassing ondergaan waardoor de achteras beduidend comfortabeler is geworden. Na deze wijziging ziet Renault geen aanleiding om het weggedrag verder te wijzigen, dus is de Captur ook na de facelift comfortabel. Toch bespeur je ook een aantal goede genen van kleine broer Clio, want als je een bocht instuurt volgt de Captur dat commando behoorlijk gretig op.
Op hogere snelheden is er niets aan de hand en bewijst de Captur zich als een prettige reisauto. De besturing is op snelwegtempo erg koersvast, wat zorgt voor een prettige rechtuitstabiliteit en ook het veercomfort is ‘op de lange baan’ erg aangenaam!
Benieuwd naar deze wagen? Kom hem bewonderen bij ons in de showroom! Of neem contact met ons op voor de mogelijkheden.
Tot ziens, bij Garage Caspers
Deel deze Renault Captur TCe Wave uit 2016 met anderen
Stuur door naar een vriend of vriendin...
...of deel via social media