Deze occasion is verkocht!

Deze Porsche Boxster S 3.2 Tiptronic is inmiddels verkocht.

Gelukkig hebben we nog diverse andere leuke occasions die misschien uw interesse kunnen wekken.

Kijk snel bij onze overige occasions!

Verkocht
Geplaatst op 15-05-2021 Gewijzigd op 23-06-2021 Aantal x bekeken 1136x
  • Bouwjaar2000
  • Kmstand132.286 km
  • KleurBlauw metallic
  • Gewicht1310 kg
  • Vermogen185 kW (252 Pk)
  • BrandstofBenzine
  • TransmissieAutomaat
  • Versnellingen5
  • Motorinhoud3179 cc
  • Apk tot6-2021
  • OnderhoudsboekjeNee
  • Geïmporteerd?Ja, in 2009
  • CarrosserievormCabrio
  • Aantal deuren2
  • Max. zitplaatsen2
  • Cataloguswaarde€ 73.338
  • BTW/Marge Marge
  • Kenteken47-JHD-3 Opzoeken RDW
    Opzoeken Autoweek
Dit voertuig least u vanaf € per maand.

Beschrijving Porsche Boxster S 3.2 Tiptronic 2000

Prachtige Porsche Boxster S. Het topmodel Boxster in 2000.

Informatie
De Porsche Boxster viert dit jaar zijn 25 jarig jubileum. Toen de Boxster in 1996 op de markt kwam was het gelijk een succes, een succes wat Porsche destijds goed kon gebruiken. Het ontwerp was gebaseerd op de legendarische 356 cabrio, Speedster en 550 Spyder wat goed in de smaak viel. De Boxster had als eerste Porsche een watergekoelde boxer motor achter de voorstoelen en was een voorproefje op de 996 die pas later in productie ging. Daarom lijkt de voorkant ook zoveel op die van de 996, of eigenlijk andersom dus. Dit exemplaar is in 2009 geïmporteerd.

Exterieur
De lage en compacte Porsche is uitgevoerd in een blauwe metallic lak en heeft een aantal leuke opties die auto zeer goed passen. Een daarvan zijn de 18’’ lichtmetalen ‘Turbo’ velgen met daarachter geperforeerde remschijven met rode remklauwen.

Interieur
De luxe zet zich voort in het interieur. Daar wordt je verwelkomd door met leder beklede half elektrisch verstelbare stoelen. Zoals je van een Porsche mag verwachten zijn de gebruikte materialen van zeer goede kwaliteit en dat zie je af aan de nette staat van de bekleding, het sportstuur en alle knopjes. Uitgerust met climate control en een windscherm is open rijden in de Boxster altijd aangenaam. Het dak is elektrisch open en dicht te klappen, alleen de vergrendeling is handmatig.

Technisch
Achter de voorstoelen ligt een 3.2 liter watergekoelde boxermotor met 252 pk. Dankzij de plaatsing van de motor in het midden van de auto heb je een perfecte gewichtsverdeling wat zorgt voor een fantastische wegligging en stabiliteit.

De Porsche Boxster S is een zeer leuke sportauto met neerklapbaar dak voor extra veel rijplezier.

Geïnteresseerd? Neem gerust contact op voor meer informatie.

Graag tot ziens bij Garage Caspers!

Wijzigingen voorbehouden. Wij stellen ons niet aansprakelijk voor drukfouten en vergissingen. Om teleurstelling te voorkomen en/of uw enthousiasme te verhogen adviseren wij u om de auto van te voren (op afspraak) te komen bezichtigen in onze showroom of werkplaats.

Deel deze Porsche Boxster S 3.2 Tiptronic uit 2000 met anderen

Stuur door naar een vriend of vriendin...

Anti-spam code:
verification code