Deze occasion is verkocht!

Deze Porsche 911 Cabrio 3.4 Carrera Cabrio is inmiddels verkocht.

Gelukkig hebben we nog diverse andere leuke occasions die misschien uw interesse kunnen wekken.

Kijk snel bij onze overige occasions!

Verkocht
Geplaatst op 01-06-2021 Gewijzigd op 16-06-2021 Aantal x bekeken 343x
  • Bouwjaar2001
  • Kmstand121.192 km
  • KleurZwart metallic
  • Gewicht1370 kg
  • Totale afmetingen
    (lxbxh cm)
    443 x 176 x 131
  • Vermogen221 kW (300 PK)
  • BrandstofBenzine
  • TransmissieHandgeschakeld
  • Uitstoot285 g/km
  • Versnellingen6
  • Motorinhoud3387 cc
  • Apk tot13-8-2021
  • OnderhoudsboekjeJa
  • Geïmporteerd?Ja, in 2006
  • CarrosserievormCabrio
  • Aantal deuren2
  • Max. zitplaatsen2
  • Verbruik1 op 8.5
  • Cataloguswaarde€ 122.198
  • Kenteken40-SN-NT Opzoeken RDW
    Opzoeken Autoweek
Dit voertuig least u vanaf € per maand.

Exterieur

  • Afst. bed. voor centr. deurvergr.
  • Buitenspiegel rechts
  • Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
  • Lichtmetalen velgen 17"
  • Metaalkleur
  • Windscherm

Interieur

  • Achterbank neerklapbaar
  • CD-speler
  • Lederen stoelbekleding
  • Lederen stuurwiel en versnellingspook
  • Middenarmsteun voor
  • Stuur verstelbaar
  • Voorstoelen in hoogte verstelbaar

Veiligheid

  • Alarm klasse 3
  • Bestuurdersairbag
  • Passagiersairbag
  • Side Impact Protection System
  • Zij airbag(s) voor

Comfort

  • Cruise control
  • Elektrisch bedienbare kap
  • Elektrische ramen voor en achter
  • Stuurbekrachtiging
  • Voorstoelen verwarmd

Beschrijving Porsche 911 Cabrio 3.4 Carrera Cabrio 2001

Heerlijke Porsche 996 Carrera Cabrio met vers dak en lage kilometerstand. Klaar voor de zomer!

Informatie
De Porsche 996 is een Porsche die multifunctioneel inzetbaar is. Als weekend cruiser of voor dagelijks gebruik is het geen enkel probleem om hem te gebruiken waarvoor hij gemaakt is, rijden. Dit exemplaar is voornamelijk gebruikt voor de plezier ritten. Vandaar ook de lage kilometerstand van 121.192 km. De lage kilometerstand is ook af te zien aan de auto want hij verkeerd nog in keurige staat. In 2001 afgeleverd bij Porsche Centrum Willich (ten westen van Dusseldorf) en daar tot aan eind 2004 onderhouden.  In 2006 is de Porsche naar Nederland gehaald en tot op heden door specialisten onderhouden. Historie is bij bezichtiging uiteraard inzichtelijk.

Exterieur
Deze Porsche 911 Cabrio is black on black uitgevoerd. Een tijdloze combinatie waardoor deze 911 ook vandaag de dag nog modern oogt. Voorzien van witte knipperlichten, xenon verlichting en prachtige 18 inch velgen. Een aantal sportieve details zoals dubbele uitlaatsierstukken, uitklapbare spoiler en geventileerde remschijven maken deze Porsche compleet.

Interieur
Voor een sportauto is het interieur van de 996 bijzonder luxe. Met de beschikking over climate control met automatische airco, stoelverwarming, CD-wisselaar en elektrisch bedienbaar dak was het in 2001 een rijk uitgeruste auto. En nog steeds is het prima vertoeven in de 911. Zeker als je het dak omlaag doet met lekker weer is het op en top genieten. Het dak is trouwens in 2020 nog volledig vernieuwd en is dus klaar voor nog vele zonnige dagen. Vanzelfsprekend kan je plaats nemen op lederen sportstoelen en stuur je met een fijn lederen sportstuur.

Technisch
De 3.4 liter boxer motor achterin levert naast een karakteristiek geluid ook nog eens voldoende vermogen. Met 300 pk gekoppeld aan een handgeschakelde 6-bak kom je in ieder geval niks te kort. Rijplezier staat voorop bij een Porsche en dat is te merken. Iedere kilometer is een feestje. De auto staat op een set Pirelli P Zero banden voor lekker veel grip en beschikt over geventileerde remschijven voor betrouwbaar remvermogen. Rijhulpsystemen zoals ABS en PSM (Porsche Stability Management) bieden een extra stukje zekerheid bij een enthousiaste rijstijl, en wie wordt er nou niet blij van een mooie 911 cabrio?

Geïnteresseerd?
Neem gerust contact op voor meer informatie en/of bezichtiging

Graag tot ziens bij Garage Caspers!

Wijzigingen voorbehouden. Wij stellen ons niet aansprakelijk voor drukfouten en vergissingen. Om teleurstelling te voorkomen en/of uw enthousiasme te verhogen adviseren wij u om de auto van te voren (op afspraak) te komen bezichtigen in onze showroom of werkplaats.

Deel deze Porsche 911 Cabrio 3.4 Carrera Cabrio uit 2001 met anderen

Stuur door naar een vriend of vriendin...

Anti-spam code:
verification code