Deze occasion is verkocht!

Deze Peugeot 108 - 1.0 e-VTi Active is inmiddels verkocht.

Gelukkig hebben we nog diverse andere leuke occasions die misschien uw interesse kunnen wekken.

Kijk snel bij onze overige occasions!

Verkocht
Geplaatst op 01-05-2019 Gewijzigd op 27-06-2019 Aantal x bekeken 1492x
  • Bouwjaar2014
  • Kmstand83.063 km
  • KleurWit
  • Gewicht815 kg
  • Vermogen68 Pk | 95 Nm
  • BrandstofBenzine
  • TransmissieHandgeschakeld
  • Versnellingen5
  • Motorinhoud998 cc
  • Apk tot08-2020
  • OnderhoudsboekjeJa
  • Geïmporteerd?Nee, origineel Nederlands
  • CarrosserievormHatchback
  • Aantal deuren5
  • Max. zitplaatsen4
  • BTW/Marge Btw, verrekenbaar
  • Kenteken4-XJZ-10 Opzoeken RDW
    Opzoeken Autoweek
Dit voertuig least u vanaf € per maand.

Exterieur

  • Buitenspiegels in carr. kleur
  • LED dagrijverlichting 
  • 14" banden 

Interieur

  • Audio installatie
  • In delen neekl. achterb.
  • Multifunctioneel stuur
  • Hoofdsteunen achter verstelbaar 
  • Isofix 
  • Zwarte stoffen bekleding 

Veiligheid

  • ABS
  • Band.sp.contr.syst.
  • Bestuurdersairbag 
  • ESP
  • Hoofd airbags voor + achter
  • Passagiersairbag
  • Startblokkering 
  • Zij airbags voor
  • Mistlampen voor 

Comfort

  • Audio installatie
  • Bluetooth 
  • Airco
  • Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening 
  • Elektrische ramen 
  • 5 deuren 
  • Hill hold functie 
  • Multifunctioneel stuur
  • Start/ stop systeem 
  • Stuurbekrachtiging 
  • Achterruitverwarming  

Beschrijving Peugeot 108 - 1.0 e-VTi Active 2014

Wij bieden deze zeer nette Peugeot 108 uit 2014 aan. 

Een groot deel van de kosten van een auto zit in de ontwikkeling ervan. Daarom werkte Peugeot samen met Citroën en Toyota voor de ontwikkeling van de 108. De drie merken ontwikkelden samen één auto, maar geven die auto ieder een eigen persoonlijkheid en verkopen de auto onder hun eigen naam. Waar qua stijl, de Peugeot zeker de beste is. 

Uiterlijk.

Om zich te onderscheiden van andere kleine auto's, heeft Peugeot veel werk gemaakt van het uiterlijk van de 108. De lijnen zijn niet robuust en fors, zoals bij de Toyota Aygo, maar juist elegant. Bovendien heeft de 108 een onmiskenbare Franse charme, c'est une beauté sur roues (Het is een schoonheid op wielen). Let daarbij op details zoals de achterlichten met daarin de klauw van de leeuw van het Peugeotlogo! 

Interieur. 

Het mooie uiterlijk gaat niet ten koste van de ruimte of bruikbaarheid. De ruimte voorin is prima, zelfs voor lange bestuurders. De beenruimte achterin is zoals je verwacht van een auto uit deze klasse. De bagageruimte is klein maar diep; net voldoende voor enkele forse boodschappentassen of een grote koffer. Het interieur voelt eigenlijk zeer ruim aan, waardoor lange afstanden niet tegenvallen om te rijden. Ook heeft de Peugeot een multifunctioneel stuurwiel, airco en Bluetooth! Wat ook fijn is is dat de Peugeot 5 deuren heeft! 

Motorisch.

De 108 wordt voortgestuwd door een 1.0 liter 3 cilinder van Toyota, met 69 Pk en 95 Nm aan koppel, wat niet slecht is voor een auto van 815 Kg. Toyota heeft gekozen voor een 3 cilinder motor doordat ze een stuk zuiniger zijn dan de 4 cilinders, zonder teveel vermogen te verliezen. Volgens Peugeot moet de auto gecombineerd 1 op 26,3 moeten doen! De versnellingsbakverhoudingen zijn zo gekozen dat de kleine krachtbron in de stad levendig en vlot is. De vijfde versnelling is juist zo lang dat het toerental op de snelweg laag blijft, met als resultaat een laag verbruik en minder motorgeluiden. Om zo zuinig mogelijk te kunnen rijden, toont een pijl naast de snelheidsmeter wanneer het tijd is om een hogere of lagere versnelling te kiezen. Ook beschikt de 108 over een start/ stop functie.

Het koetswerk is gemakkelijk te overzien de 108 heeft namelijk veel raam oppervlakte en zeer grote spiegels in verhouding. Bovendien is de besturing direct, waardoor minder stuurbewegingen nodig zijn om een bocht te maken. De auto voelt daarom nog wendbaarder en kleiner aan dan dat 'ie al eigenlijk is. 

Al met al weet deze Peugeot 108 iedere auto te charmeren met zijn design, en te verbazen met zijn rijeigenschappen. 

Bent u opzoek naar een leuke hatchback, die zich ook zeker graag uitleent voor de iets langere ritten?! Dan is dit de ideale auto voor u!

Vragen, bezichtiging of een proefrit? Neem dan gerust contact op met Garage Caspers voor de mogelijkheden.

Tot ziens, bij Garage Caspers!

Wijzigingen voorbehouden. Wij stellen ons niet aansprakelijk voor drukfouten en vergissingen. Om teleurstelling te voorkomen en/of uw enthousiasme te verhogen adviseren wij u om de auto van te voren (op afspraak) te komen bezichtigen in onze showroom of werkplaats.

Deel deze Peugeot 108 - 1.0 e-VTi Active uit 2014 met anderen

Stuur door naar een vriend of vriendin...

Anti-spam code:
verification code