Deze occasion is verkocht!

Deze Land Rover Defender 2.5 Td5 110" High Capacity is inmiddels verkocht.

Gelukkig hebben we nog diverse andere leuke occasions die misschien uw interesse kunnen wekken.

Kijk snel bij onze overige occasions!

Verkocht
Geplaatst op 30-08-2018 Gewijzigd op 20-10-2018 Aantal x bekeken 3040x
  • Bouwjaar1999
  • Kmstand127.516 km
  • NAP
  • KleurGrijs
  • Gewicht1816 kg
  • Vermogen122 pk
  • BrandstofDiesel
  • TransmissieHandgeschakeld
  • Versnellingen5
  • Motorinhoud2.495 cc
  • Apk tot01-2019
  • OnderhoudsboekjeNee
  • Geïmporteerd?Nee
  • CarrosserievormPick-up
  • Aantal deuren2
  • Max. zitplaatsen3
  • BTW/Marge BTW
  • Kenteken05-VF-TP Opzoeken RDW
    Opzoeken Autoweek
Dit voertuig least u vanaf € per maand.

Beschrijving Land Rover Defender 2.5 Td5 110" High Capacity 1999

Jaren lang was de Defender succesvol op de markt, en terecht! Het is veruit de beste terreinwagen die er is, vanwege het pure concept is het een avontuur om te rijden en zijn ze onverslaanbaar op terrein.

Het betreft een Defender 110" High Capacity uit 1999, uitgerust dus met zijn onverwoestbare 2.5 liter TD5 met 122 Pk. Hij heeft 3 stoelen en een immense laadruimte. Ondanks zijn leeftijd heeft hij nog niet zo heel veel kilometers gelopen. Momenteel is hij in een opknapbaren staat, maar wel compleet. Een Defender met wat werk dus, namelijk:

Er is laswerk nodig aan het chassis en de koppeling of bak is defect, we hebben hem zo binnen gekregen en nog niks aan gedaan.
De auto wordt verkocht wegens een overvolle werkplaats planning met klanten werk, maar klaarmaken op na calculatie is natuurlijk mogelijk.

 

Een Defender met wat werk is altijd een leuk project, veel ruimte om mee te experimenteren en een redelijk makkelijke opbouw. Van alles kan, maak je hem origineel, maak je er een Camel Trophy van of bouw je er een V8 in? Deze Defender is als het waren een blank tekenpapier. Hoe kleur jij hem in?


De prijs is exclusief de BTW en enkel voor de zakelijke rijder. De wegenbelasting voor een ondernemer voor de betreffende auto betreft ca 40,- p/m. Wilt u de auto als particulier aanschaffen? Neem dan contact met ons op, zodat we de juiste prijzen aan u kunnen communiceren.

Bestelauto’s
Voor bestelauto’s is er een eenvoudigere regeling. Wanneer de bestelauto doorlopend afwisselend wordt gebruikt door je werknemers, dan kun je het privégebruik afkopen voor €300 per jaar. Het is belangrijk om te weten dat je wel moet kunnen aantonen dat de auto’s afwisselend worden gebruikt. Registreer dus welke werknemer wanneer in welke auto rijdt. Je hoeft geen kilometerstanden bij te houden.
Wil je niet €300 betalen voor het privégebruik van de bestelauto, dan moet je een complete rittenregistratie bijhouden om aan te tonen dat er minder dan 500 kilometer privékilometers gemaakt worden. Je kunt uiteraard ook kiezen voor een verbod op privégebruik van auto’s.
 



Bent u opzoek naar een Defender opknapper?! Dan is dit misschien de gene die u zoekt!

Kom gerust langs in onze showroom, waar wij u graag verder helpen. 
Heeft u vragen? Neem dan contact op met Garage Caspers. 

(Gemaakt door Maarten van Hemel)

Wijzigingen voorbehouden. Wij stellen ons niet aansprakelijk voor drukfouten en vergissingen. Om teleurstelling te voorkomen en/of uw enthousiasme te verhogen adviseren wij u om de auto van te voren (op afspraak) te komen bezichtigen in onze showroom of werkplaats.

Deel deze Land Rover Defender 2.5 Td5 110" High Capacity uit 1999 met anderen

Stuur door naar een vriend of vriendin...

Anti-spam code:
verification code