Deze occasion is verkocht!
Deze Dakar 4x4 is inmiddels verkocht.
Gelukkig hebben we nog diverse andere leuke occasions die misschien uw interesse kunnen wekken.
Kijk snel bij onze overige occasions!
- Kmstand60.000 km
- KleurGeel
- Gewicht1720 kg
- Vermogen122 pk
- BrandstofDiesel
- Transmissiehandgeschakeld
- Motorinhoud2.495 cc
- Apk tot05/2021
- OnderhoudsboekjeNee
- CarrosserievormTerreinwagen
- Aantal deuren2
- KentekenPN-NX-07
Opzoeken RDW
Opzoeken Autoweek
Exterieur
- Bullbar
- Mistlampen
- Snorkels
- Dak-koffer
Interieur
- Lederen sportstoelen
- Sportstuur
Veiligheid
- Rolkooi
- Racegordels
Even langs komen? Maak een afspraak!
Deze auto komen bezichtigen? U bent van harte welkom! Om teleurstellingen te voorkomen vragen wij u wel een afspraak te maken. In verband met drukte is er namelijk niet op elk moment iemand aanwezig om u te woord te kunnen staan. Maak een afspraak via het contactformulier of neem contact op via info@garagecaspers.nl / 050-3080000.Beschrijving Dakar 4x4
Een echte Dakar 4x4!
De Dakar 4x4 is een kit car gebouwd op het chassis van een Range Rover.
Bedacht door het Engelse bedrijf Dakar en in licentie gebouwd hier in Nederland. Er zijn niet veel van gebouwd (120 in het VK) en dat maakt deze nette 4x4 met lage kilometerstand extra bijzonder.
Dit exemplaar is uitgevoerd in het geel met lekker veel grote Hella lampen er op om hem nog meer op te laten vallen. Tevens is deze 4x4 voorzien van een uiterst goed lopende 300tdi motor. Met maar 60.000km op de teller is niet alleen de motor maar ook de rest van de auto nog in zeer goede staat.
Deze Dakar is dus helemaal klaar voor nog vele off-road avonturen.
Wijzigingen voorbehouden. Wij stellen ons niet aansprakelijk voor drukfouten en vergissingen. Om teleurstelling te voorkomen en/of uw enthousiasme te verhogen adviseren wij u om de auto van te voren (op afspraak) te komen bezichtigen in onze showroom of werkplaats.
Deel deze Dakar 4x4 uit met anderen
Stuur door naar een vriend of vriendin...
...of deel via social media